Postagalambok! Ökrös Kálmán
Menü

 


 

 


 


 


 

 

 

     

 

 

 

 

     
Menü
     
Bejelentkezés
Felhasználónév:

Jelszó:
SúgóSúgó
Regisztráció
Elfelejtettem a jelszót
     
Látogatók...
Indulás: 2007-02-24
     
2013

             

              Katt a fotóra ! eredmények

 

     
Hogyan tenyésztek
Tartalom
     
Bemutatkozás

 Üdvözöllek!   2014 évi verseny eredmények,Éves galambok így teljesítettek!                                                                                         Tagszövetségi Rövidtávú csapatbajnokság Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval                                                         1. Ökrös Kálmán 1.cs. G17 34 h. 455,41 p 2. T óth Pál 1.cs. R14 34 h. 447,12 p 3. Frankó Péter 2.cs. G17 35 h. 426,42 p 4. Orbán Zoltán 1.cs. G17 35 h. 426,04 p 5. Ferge Miklós ifj. 2.cs. G17 32 h. 417,90 p 6. Molnár Zoltán 2.cs. G17 34 h. 416,82 p 7. Varga János 1.cs. G17 32 h. 392,38 p 8. Juhász Béla 1.cs. G17 33 h. 388,18 p 9. Ferge Miklós 1.cs. G17 29 h. 373,61 p 10. Ferge Miklós ifj. 1.cs. G17 29 h. 339,32 p                                                                                                                     Általános távú egyesületi sampionbajnokság egyéves galambokkal, hímek                                                                                               1. Ökrös Kálmán G17 HU-13- D-668371 H 9h 125,32p 2. Ökrös Kálmán G17 HU-13- D-686640 H 9h 122,29p 3. Ökrös Kálmán G17 HU-13- 10-85690 H 7h 85,33p Általános távú II. röpcsoporti                                                                                                    sampionbajnokság egyéves galambokkal, hímek                            1. Ökrös Kálmán G17 HU-13- 10-85690 H 11h 135,18p 2. Ökrös Kálmán G17 HU-13- D-668371 H 10h 148,80p 3. Ökrös Kálmán G17 HU-13- D-686640 H 10h 144,17p 4. Ökrös Kálmán G17 HU-13- 10-85634 H 9h 113,99p 5. Ökrös Kálmán G17 HU-13- 08-43938 H 9h 111,03p                                                                                                        Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság egyéves galambokkal, hímek                                                                                                1. Ökrös Kálmán G17 HU-13- 10-85690 H 11h 137,17p 2. Ökrös Kálmán G17 HU-13- D-668371 H 10h 150,86p 3. Ökrös Kálmán G17 HU-13- D-686640 H 10h 144,27p 4. Kanyó József R01 HU 13-D-580473 H 9h 135,53p 5. Ferge Miklós ifj. G17 HU 13-D-581931 H 9h 119,09p 6. Ökrös Kálmán G17 HU-13- 10-85634 H 9h 116,72p 7. Ökrös Kálmán G17 HU-13- 08-43938 H 9h 115,94p 8. Ökrös Kálmán G17 HU-13- D-590367 H 9h 113,19p 9. Kanyó József R01 HU 13-D-580462 H 9h 111,15p 10. Ferge Miklós ifj. G17 HU 13-O-19969 H 8h 115,59p Rövid távú egyesületi sampionbajnokság egyéves galambokkal, hímek 1. Ökrös Kálmán G17 HU-13- D-686640 H 5h 59,93p 2. Ökrös Kálmán G17 HU-13- D-668371 H 5h 58,34p 3. Ökrös Kálmán G17 HU-13- 10-85690 H 5h 54,96p 4. Ferge Miklós ifj. G17 HU 13-O-19967 H 4h 43,01p 5. Orbán Zoltán G17 HU-13- D-590632 H 4h 42,41p 6. Ökrös Kálmán G17 HU-13- D-686650 H 4h 39,65p 7. Ferge Miklós ifj. G17 HU 13-O-19969 H 3h 40,06p 8. Ferge Miklós G17 HU 13-D-609298 H 3h 38,85p 9. Ökrös Kálmán G17 HU-13- D-686607 H 3h 37,69p Rövid távú II. röpcsoporti sampionbajnokság egyéves galambokkal, hímek 1. Ökrös Kálmán G17 HU-13- 10-85690 H 7h 83,38p 2. Ökrös Kálmán G17 HU-13- D-668371 H 6h 78,47p 3. Ökrös Kálmán G17 HU-13- D-686640 H 6h 75,66p 4. Ferge Miklós ifj. G17 HU 13-O-19967 H 5h 60,05p 5. Ökrös Kálmán G17 HU-13- D-668357 H 5h 57,24p Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság egyéves galambokkal, hímek 1. Ökrös Kálmán G17 HU-13- 10-85690 H 7h 86,59p 2. Ökrös Kálmán G17 HU-13- D-668371 H 6h 80,28p 3. Ökrös Kálmán G17 HU-13- D-686640 H 6h 77,28p 4. Varga János G17 HU 13-D-589720 H 6h 60,50p 5. Ferge Miklós ifj. G17 HU 13-O-19967 H 5h 63,35p 6. Ökrös Kálmán G17 HU-13- D-668357 H 5h 61,03p 7. Ökrös Kálmán G17 HU-13- 10-85634 H 5h 59,78p 8. Varga János G17 HU 13-D-589710 H 5h 58,31p 9. Ökrös Kálmán G17 HU-13- D-590367 H 5h 57,26p 10. Ökrös Kálmán G17 HU-13- 08-43938 H 5h 55,36p Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek 1. Ökrös Kálmán G17 HU-13- D-668371 H 9h 125,32p 2. Ökrös Kálmán G17 HU-13- D-686640 H 9h 122,29p 3. Molnár Zoltán G17 HU-12- 19-33712 H 9h 106,91p 4. Molnár Zoltán G17 HU-10- 19-02548 H 9h 92,93p 5. Ökrös Kálmán G17 HU-13- 10-85690 H 7h 85,33p 6. Orbán Zoltán G17 HU-08- 19-74268 H 7h 83,90p 7. Orbán Zoltán G17 HU-12- 19-31489 H 7h 68,43p 8. Varga János G17 HU 09-19-94133 H 6h 84,98p 9. Ferge Miklós ifj. G17 HU 13-D-581931 H 6h 83,66p Általános távú II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek 1. Ökrös Kálmán G17 HU-13- 10-85690 H 11h 135,18p 2. Faragó Dániel R06 HU 11-O-09177 H 11h 134,23p 3. Ökrös Kálmán G17 HU-13- D-668371 H 10h 148,80p 4. Ökrös Kálmán G17 HU-13- D-686640 H 10h 144,17p 5. Molnár Zoltán G17 HU-12- 19-33712 H 10h 141,30p Rövid távú II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek 1. Ökrös Kálmán G17 HU-13- 10-85690 H 7h 83,38p 2. Ökrös Kálmán G17 HU-13- D-668371 H 6h 78,47p 3. Ökrös Kálmán G17 HU-13- D-686640 H 6h 75,66p 4. Molnár Zoltán G17 HU-10- 19-02548 H 6h 69,96p 5. Varga János G17 HU 09-19-94133 H 6h 69,66p Rövid távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek 1. Ökrös Kálmán G17 HU-13- 10-85690 H 7h 86,59p 2. Ökrös Kálmán G17 HU-13- D-668371 H 6h 80,28p 3. Ökrös Kálmán G17 HU-13- D-686640 H 6h 77,28p 4. Varga János G17 HU 09-19-94133 H 6h 75,42p 5. Molnár Zoltán G17 HU-10- 19-02548 H 6h 74,43p 6. Molnár Zoltán G17 HU-12- 19-33712 H 6h 73,52p 7. Orbán Zoltán G17 HU-11- 19-20682 H 6h 69,68p 8. Tóth Pál R14 HU 09-19-88441 H 6h 68,39p 9. Ferge Miklós ifj. G17 HU-09- 19-91231 H 6h 67,52p 1. Tóth Pál 1.cs. R14 18 h. 350,18 p 2. Ökrös Kálmán 1.cs. G17 17 h. 333,92 p 3. Juhász Gábor 1.cs. R13 16 h. 328,21 p 4. Pásztor Róbert 1.cs. R01 16 h. 309,74 p 5. Selymes István 1.cs. R13 14 h. 283,41 p 6. Herbály János 1.cs. R15 14 h. 279,26 p 7. Haraszti Károly 1.cs. R14 12 h. 238,53 p 8. Fábián János 1.cs. R04 12 h. 237,20 p 9. Ferge Miklós 1.cs. G17 13 h. 236,67 p 10. Bártfai István 1.cs. R15 12 h. 229,64 p 11. Boros Pál 1.cs. R14 12 h. 225,09 p Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek 1. Ökrös Kálmán G17 HU-10- D-279209 H 7h 96,52p 2. Ökrös Kálmán G17 HU-10- D-303077 H 7h 83,37p 3. Ferge Miklós G17 HU 11-19-23756 H 5h 79,09p 4. Ökrös Kálmán G17 HU-12- D-506464 H 5h 77,25p 5. Ökrös Kálmán G17 HU-09- 50-42215 H 5h 62,94p 6. Ökrös Kálmán G17 HU-12- D-506653 H 4h 73,21p 7. Ökrös Kálmán G17 HU-11- D-328328 H 4h 62,57p 8. Makai János G17 HU 09-28-05626 H 4h 61,54p 9. Ferge Miklós G17 HU 11-19-22567 H 4h 56,18p 10. Makai János G17 HU 10-19-09655 H 4h 52,28p Általános távú II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek 1. Ökrös Kálmán G17 HU-10- D-279209 H 12h 165,79p 2. Ökrös Kálmán G17 HU-12- D-506464 H 10h 156,18p 3. Ökrös Kálmán G17 HU-12- D-506653 H 9h 145,90p 4. Ökrös Kálmán G17 HU-11- D-328328 H 9h 134,08p 5. Püski Gábor R06 HU 10-O- 3582 H 9h 127,32p Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek 1. Ökrös Kálmán G17 HU-10- D-279209 H 10h 147,54p 2. Püski Gábor R06 HU 12-19-28114 H 9h 142,61p 3. Ökrös Kálmán G17 HU-12- D-506464 H 9h 140,45p 4. M+M dúc R14 HU 11-19-18266 H 9h 140,17p 5. Ökrös Kálmán G17 HU-12- D-506653 H 9h 136,92p 6. Püski Gábor R06 HU 10-O- 3582 H 9h 123,00p 7. Ökrös Kálmán G17 HU-09- 50-42215 H 9h 115,75p 8. Farkas Mátyás R01 HU 11-D-388664 H 8h 137,06p 9. Tóth Pál R14 HU 12-19-30183 H 8h 102,56p 10. Ökrös Kálmán G17 HU-11- D-328328 H 7h 112,17p Általános távú egyesületi sampionbajnokság, tojók 1. Ökrös Kálmán G17 HU-10- D-279216 T 2h 27,09p 2. Ferge Miklós G17 HU 13-D-581978 T 2h 25,82p 3. Ökrös Kálmán G17 HU-10- D-310265 T 2h 21,37p Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek 1. Ökrös Kálmán G17 HU-10- D-303077 H 7h 83,37p 2. Ökrös Kálmán G17 HU-10- D-279209 H 6h 77,01p 3. Ferge Miklós G17 HU 11-19-23756 H 5h 79,09p 4. Ökrös Kálmán G17 HU-09- 50-42215 H 5h 62,94p 5. Ökrös Kálmán G17 HU-11- D-328328 H 4h 62,57p 6. Makai János G17 HU 09-28-05626 H 4h 61,54p 7. Ökrös Kálmán G17 HU-12- D-506464 H 4h 56,49p 8. Ferge Miklós G17 HU 11-19-22567 H 4h 56,18p 9. Makai János G17 HU 10-19-09655 H 4h 52,28p 10. Ökrös Kálmán G17 HU-12- D-506653 H 3h 47,45p Általános távú II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek 1. Ökrös Kálmán G17 HU-10- D-279209 H 11h 144,64p 2. Ökrös Kálmán G17 HU-12- D-506464 H 9h 134,77p 3. Ökrös Kálmán G17 HU-09- 50-42215 H 9h 125,69p 4. Püski Gábor R06 HU 12-19-28114 H 8h 132,61p 5. Ökrös Kálmán G17 HU-12- D-506653 H 8h 120,35p Általános távú tagszövetségi sampionbajnokság, hímek 1. M+M dúc R14 HU 11-19-18266 H 9h 140,17p 2. Ökrös Kálmán G17 HU-10- D-279209 H 9h 126,45p 3. Ökrös Kálmán G17 HU-09- 50-42215 H 9h 115,75p 4. Püski Gábor R06 HU 12-19-28114 H 8h 125,55p 5. Ökrös Kálmán G17 HU-12- D-506464 H 8h 119,07p 6. Ökrös Kálmán G17 HU-12- D-506653 H 8h 111,46p 7. Tóth Pál R14 HU 12-19-30183 H 8h 102,56p 8. Püski Gábor R06 HU 10-O- 3582 H 8h 98,54p 9. Tóth Pál R14 HU 12-19-30111 H 7h 111,05p 10. Farkas Mátyás R01 HU 11-D-388664 H 7h 110,33p G17 egyesületi Általános távú csapatbajnokság Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval 1. Ökrös Kálmán 1.cs. 40 h. 525,73 p 2. Ferge Miklós 1.cs. 22 h. 299,14 p 3. Makai János 1.cs. 16 h. 217,85 p II. röpcsoport Általános távú csapatbajnokság Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval 1. Ökrös Kálmán 1.cs. G17 52 h. 803,08 p 2. Ferge Miklós 1.cs. G17 47 h. 642,05 p 3. Hajnal István 1.cs. R31 43 h. 611,97 p 4. Katona József 1.cs. R06 42 h. 589,96 p 5. Püski Gábor 1.cs. R06 44 h. 586,88 p 6. Juhász Gábor 1.cs. R13 34 h. 510,13 p 7. Makai János 1.cs. G17 34 h. 463,73 p Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval 1. Tóth Pál 1.cs. R14 53 h. 840,10 p 2. Ökrös Kálmán 1.cs. G17 51 h. 758,30 p 3. Kanyó József 1.cs. R01 47 h. 686,23 p 4. Zsákai - Pálszabó 1.cs. R01 44 h. 645,07 p 5. M+M dúc 1.cs. R14 44 h. 573,80 p 6. Hajnal István 1.cs. R31 42 h. 565,96 p 7. Ferge Miklós 1.cs. G17 41 h. 564,40 p 8. Pásztor Róbert 1.cs. R01 39 h. 546,52 p 9. Haraszti Károly 1.cs. R14 37 h. 527,44 p 10. Püski Gábor 1.cs. R06 41 h. 526,98 p oport Középtávú csapatbajnokság Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval 1. Ökrös Kálmán 1.cs. G17 20 h. 320,08 p 2. Hajnal István 1.cs. R31 20 h. 307,20 p Tagszövetségi Középtávú csapatbajnokság Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval 1. Tóth Pál 1.cs. R14 20 h. 350,27 p 2. Kanyó József 1.cs. R01 20 h. 307,79 p 3. Ökrös Kálmán 1.cs. G17 20 h. 294,57 p Általános távú egyesületi sampionbajnokság, hímek 1. Ökrös Kálmán G17 HU-10- D-303077 H 4h 41,86p 2. Ökrös Kálmán G17 HU-12- D-506464 H 3h 36,96p Általános távú II. röpcsoporti sampionbajnokság, hímek 1. Püski Gábor R06 HU 10-O- 3582 H 5h 53,95p 2. Ökrös Kálmán G17 HU-10- D-279209 H 5h 43,72p 3. Ökrös Kálmán G17 HU-12- D-506464 H 4h 56,18p 4. Ökrös Kálmán G17 HU-10- D-303077 H 4h 55,13p 5. Katona Sándor R06 HU-13- 19-38765 H 4h 53,56p verseny G17 egyesületi csapatbajnoksága Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval 1. Ökrös Kálmán 1.cs. 3 h. 41,62 p 2. Makai János 1.cs. 3 h. 27,35 p 3. Ferge Miklós 1.cs. 2 h. 21,00 p Tagszövetségi Általános távú csapatbajnokság Értékelés: Csapatgalambokból 5 befutóval 1. Tóth Pál 1.cs. R14 25 h. 331,65 p 2. Ökrös Kálmán 1.cs. G17 24 h. 301,14 p 3. M+M dúc 1.cs. R14 24 h. 281,09 p 4. Kanyó József 1.cs. R01 23 h. 278,91 p 5. Hajnal István 1.cs. R31 22 h. 263,72 p 6. Donkó Emil 1.cs. R01 22 h. 261,77 p 7. Zsákai - Pálszabó 1.cs. R01 20 h. 252,41 p 8. Ferge Miklós 1.cs. G17 21 h. 244,47 p 9. Püski Gábor 1.cs. R06 22 h. 228,34 p 10. Katona Sándor 1.cs. R06 21 h. 226,23 p

2013.Katasztrófa éve.
Kerület Rövidtáv I.
Általános        III.
Rövidtáv sampion bajnokság I.
Országos
2013.09.11. 23:08:04

Rövidtávú összesített országos csapatverseny
    1.  Szabó László                     1.cs.  Z32   772031 m  9 h   24,4959 ko
    2.  Takács Gábor                     1.cs.  F16   818852 m  9 h   46,8754 ko
    3.  Gyárfás Sándor                   1.cs.  R16   753380 m  9 h   46,8885 ko
    4.  Szabó Géza                       1.cs.  Z16   796719 m  9 h   49,6073 ko
    5.  Józsa János                      1.cs.  A02   726885 m  9 h   50,0159 ko
    6.  Ökrös Kálmán                     1.cs.  R19   643686 m  9 h   54,6101 ko
    7.  Németh György                    1.cs.  A42   966156 m  9 h   63,5301 ko
    8.  Kollár József                    1.cs.  A42   963686 m  9 h   77,3787 ko
    9.  Tóth Pál                         1.cs.  R14   666841 m  9 h   86,3518 ko
   10.  Jencsel Gábor                    1.cs.  Z16   768066 m  9 h   87,9844 ko
   11.  Kovács Gábor                     1.cs.  C08   618304 m  9 h   88,2894 ko
   12.  Végh Kálmán                      1.cs.  A21   623240 m  9 h   90,1760 ko
   13.  Pintér Zsolt                     1.cs.  A52   862289 m  9 h   91,3293 ko
   14.  Csepi Bence                      1.cs.  F16   900980 m  9 h   92,2859 ko
   15.  Tóth Imre                        1.cs.  Y16   672734 m  9 h   93,3146 ko
   16.  Fekete Lajos                     1.cs.  H05   632244 m  9 h   97,2634 ko
   17.  Kancsár Ferenc                   1.cs.  A52   707065 m  9 h   97,8915 ko
   18.  Erdélyi István                   1.cs.  A25   720674 m  9 h   98,5192 ko
   19.  Rigó Gáspár                      1.cs.  Z30   733682 m  9 h  100,6858 ko
   20.  Mészáros és fiai                 1.cs.  E05   863524 m  9 h  102,0878 ko
   21.  Endrei Szabolcs                  1.cs.  H05   607337 m  9 h  110,8540 ko
   22.  Berki József                     1.cs.  Z16   768983 m  9 h  117,6527 ko
   23.  Juhász Roland                    1.cs.  A22   842139 m  9 h  119,8771 ko
   24.  Zérczi József                    1.cs.  A08   971300 m  9 h  122,1894 ko
   25.  Makkos Tamás                     1.cs.  A11   733724 m  9 h  124,0217 ko

 

 

Ökrös Kálmán vagyok. Az ország egyik legerősebb kerületében Törökszentmiklóson az R19-ben galambászom,Gyermekkorom óta foglalkozom galambokkal. Galambjaim: Gyerkó Tibortól vásároltam,kinek ezúttal köszönöm a jó alapítokat,Nádas Pálnak köszönöm a két Haramia galambot,mit ajándékba kaptam,továbbá köszönöm Jakab Sándornak a sok jó tanácsot és a galambokat! Ezek a galambok mai napig az álományom gerince,  2007 ben uj galambokkal bővitettem álományom Koopman úrtól,Piet Manders úrtól,és Rigole párostól .Kivánok minden spt nak sok szerencsét ez évre is!! További szép napot és jó böngészést

 

2008 

Fiatal kerületi,Zóna,és egyesületi versenyeket  sikerült megnyernem

Eredményem :ker 1.,2.,3.,4.,7.,9.,10.,stb

Elkövetkezőkben a cél 2010 ben kerületi bajnokság és nemzetközi,országos versenyeken galambjaim megmérettetése

 

2010.09.10 !!

A régi állományomat elajándékoztam, teljesen új állománnyal indultam a 2010-es évadnak. Ezek a fiatalok, amik nyertek már bebizonyították, hogy genetikailag a kerületben és zónában és egyesületben a legjobbak, leggyorsabbak. Hittem bennük, s láttam, látom, hogy az állomány mit Belgiumból, Hollandiából személyesen hoztam ( csakis a legjobbakból ) bebizonyították nekem, nektek, hogy érdemes volt. 1 csapatot azaz 10 db indítottam a tagszövetség, zóna és egyesületi bajnokságon. Örömömre megnyerték, kik nem bíztak bennem és galambjaimban, idézem: " fiatalon nyertek, öregen nem lesznek sehol ". Akik fogadtak velem elvesztették legjobb galambjukat.

Jöttem, láttam, győztem! Köszönöm az önzetlen segítséget Juhász Béla barátomnak!

 

 

Magyarország élversenyzője      

 

1.  Pintér és Fiai                A48   1.cs.  30 h 2888,4910 p

 2.  Ökrös Kálmán                  R19   1.cs.  30 h 2800,8948 p

3.  Grampsch István               A13   1.cs.  29 h 2797,4812 p

4.  Tóth Imre                     Y16   1.cs.  30 h 2790,5884 p

5.  Diósi-Diósi                   E13   1.cs.  30 h 2774,7146 p

6.  Péntek József és apja         C05   1.cs.  30 h 2771,7729 p

7.  Erdélyi Gyula                 A25   1.cs.  30 h 2766,7173 p

8.  Pintér Zsolt                  A52   1.cs.  30 h 2699,2212 p

9.  Grosspaul Dúc                 A40   1.cs.  30 h 2699,0513 p

10.  Molnár Sándor                 Y14   1.cs.  30 h 2698,4897 p

 

 

 

 

 

Nemzetközi országos verseny: Aas 692 km 659 m

1. 08-50-32048 H

5. 09-50-42209 H

6. 08-19-74398 H

 

Aas 692 km659m

1. 08-50-32017 H

85. 08-50-32048 H

101. 08-50-32153 T

 

Lany 579 km 004 m

3. 08-50-32048 H

9. 08-50-32019 H

30. 08-50-32137 H

Jihlava 436 km 477 m

2. 08-50-32017 H

16. 09-50-42215 H

20. 08-19-74376 H

Jihlava

8. 08-50-32038 T

12. 08-50-32017 H

16. 08-19-74376 H

Törökszentmiklós és Környéke Tagszövetség 2010. Külföld    

Egyesületi csapatlista minden út 5-ös befutó alapján

 

    1.   Ökrös Kálmán R19   1. csapat 630,11 pont 56 hely

    2.   Ökrös Kálmán R19   2. csapat 306,29 pont 35 hely

    3.   Ökrös Kálmán R19   4. csapat 257,10 pont 27 hely

    4.   Földi István R19 1. csapat 255,02 pont 28 hely

    5.   Ökrös Kálmán R19   3. csapat 204,68 pont 21 hely

    6.   Ferge Miklós R19   2. csapat 194,44 pont 24 hely

    7.   Győri Zoltán R19   1. csapat 188,64 pont 20 hely

    8.   Ferge Miklós R19   1. csapat 169,41 pont 22 hely

    9.   Ökrös Kálmán R19   5. csapat 128,95 pont 17 hely

   10.   Földi István R19 2. csapat 118,57 pont 13 hely

   11.   Balogh Tibor  R19 1. csapat 114,45 pont 12 hely

   12.   Deák Sándor R19   1. csapat 99,03 pont 12 hely

   13.   Tőrös János R19 1. csapat 84,89 pont 10 hely

   14.   Balogh Tibor  R19 2. csapat 71,54 pont 7 hely

   15.   Orbán Zoltán R19   1. csapat 65,51 pont 9 hely

   16.   Ferge Miklós R19   3. csapat 46,38 pont 5 hely

   17.   Tőrös János R19 2. csapat 44,68 pont 6 hely

   18.   Boros Gyula R19 1. csapat 20,34 pont 2 hely

   19.   Antal István R19 1. csapat 14,12 pont 2 hely

   20.   Boros Gyula R19 2. csapat 10,83 pont 1 hely

   21.   Antal Ferenc R19   1. csapat 9,23 pont 2 hely

 

Törökszentmiklós és Környéke Tagszövetség 2010. Külföld    

Egyesületi csapatlista rövidtávú utak 5-ös befutó alapján

 

    1.   Ökrös Kálmán R19   1. csapat 217,34 pont 24 hely

    2.   Ökrös Kálmán R19   2. csapat 132,87 pont 17 hely

    3.   Ferge Miklós R19   1. csapat 111,15 pont 15 hely

    4.   Ferge Miklós R19   2. csapat 106,01 pont 14 hely

    5.   Ökrös Kálmán R19   4. csapat 95,16 pont 11 hely

    6.   Földi István R19 1. csapat 81,84 pont 12 hely

    7.   Deák Sándor R19   1. csapat 77,01 pont 10 hely

    8.   Ökrös Kálmán R19   3. csapat 73,77 pont 9 hely

    9.   Földi István R19 2. csapat 71,46 pont 8 hely

   10.   Győri Zoltán R19   1. csapat 63,34 pont 8 hely

   11.   Ökrös Kálmán R19   5. csapat 62,48 pont 9 hely

   12.   Orbán Zoltán R19   1. csapat 41,35 pont 6 hely

   13.   Tőrös János R19 1. csapat 32,67 pont 5 hely

   14.   Ferge Miklós R19   3. csapat 32,03 pont 4 hely

   15.   Tőrös János R19 2. csapat 30,54 pont 4 hely

   16.   Balogh Tibor  R19 1. csapat 29,89 pont 5 hely

   17.   Boros Gyula R19 2. csapat 10,83 pont 1 hely

   18.   Antal Ferenc R19   1. csapat 9,23 pont 2 hely

   19.   Balogh Tibor  R19 2. csapat 8,97 pont 2 hely

   20.   Antal István R19 1. csapat 6,82 pont 1 hely

 

Törökszentmiklós és Környéke Tagszövetség 2010. Külföld    

Egyesületi csapatlista középtávú utak 5-ös befutó alapján

 

    1.   Ökrös Kálmán R19   1. csapat 295,92 pont 24 hely

    2.   Ökrös Kálmán R19   2. csapat 216,09 pont 23 hely

    3.   Ökrös Kálmán R19   4. csapat 161,94 pont 16 hely

    4.   Győri Zoltán R19   1. csapat 145,96 pont 14 hely

    5.   Ökrös Kálmán R19   3. csapat 130,91 pont 12 hely

    6.   Ferge Miklós R19   2. csapat 95,49 pont 11 hely

    7.   Földi István R19 1. csapat 90,06 pont 10 hely

    8.   Földi István R19 2. csapat 67,81 pont 7 hely

    9.   Ökrös Kálmán R19   5. csapat 66,47 pont 8 hely

   10.   Ferge Miklós R19   1. csapat 63,77 pont 8 hely

   11.   Balogh Tibor  R19 2. csapat 46,97 pont 4 hely

   12.   Balogh Tibor  R19 1. csapat 43,11 pont 4 hely

   13.   Orbán Zoltán R19   1. csapat 35,45 pont 4 hely

   14.   Tőrös János R19 1. csapat 24,00 pont 3 hely

   15.   Deák Sándor R19   1. csapat 22,02 pont 2 hely

   16.   Boros Gyula R19 1. csapat 20,34 pont 2 hely

   17.   Ferge Miklós R19   3. csapat 14,35 pont 1 hely

   18.   Tőrös János R19 2. csapat 14,14 pont 2 hely

   19.   Antal István R19 1. csapat 7,30 pont 1 hely

 

Törökszentmiklós és Környéke Tagszövetség 2010. Külföld    

Egyesületi csapatlista hosszútávú utak 5-ös befutó alapján

 

    1.   Ökrös Kálmán R19   1. csapat 251,16 pont 18 hely

    2.   Földi István R19 1. csapat 120,87 pont 11 hely

    3.   Balogh Tibor  R19 1. csapat 75,33 pont 6 hely

    4.   Ökrös Kálmán R19   2. csapat 54,70 pont 5 hely

    5.   Tőrös János R19 1. csapat 46,22 pont 4 hely

    6.   Balogh Tibor  R19 2. csapat 38,43 pont 3 hely

    7.   Győri Zoltán R19   1. csapat 37,33 pont 3 hely

    8.   Ökrös Kálmán R19   5. csapat 24,37 pont 3 hely

    9.   Ferge Miklós R19   1. csapat 22,54 pont 2 hely

   10.   Földi István R19 2. csapat 22,35 pont 2 hely

   11.   Ökrös Kálmán R19   4. csapat 20,83 pont 2 hely

   12.   Boros Gyula R19 1. csapat 20,34 pont 2 hely

   13.   Ökrös Kálmán R19   3. csapat 20,33 pont 2 hely

   14.   Ferge Miklós R19   2. csapat 18,79 pont 2 hely

   15.   Deák Sándor R19   1. csapat 9,80 pont 1 hely

   16.   Antal István R19 1. csapat 7,30 pont 1 hely

 

Törökszentmiklós és Környéke Tagszövetség 2010. Külföld    

Egyesületi Championgalamb lista minden út alapján

  Hímek:

  1.     Ökrös Kálmán R19    HU 08-50-32048 9 h     103,28 pont

  2.     Ökrös Kálmán R19    HU 08-50-32017 9 h     93,10 pont

  3.     Ökrös Kálmán R19    HU 08-50-32019 8 h     94,20 pont

  4.     Ökrös Kálmán R19    HU 08-19-74398 7 h     74,77 pont

  5.     Ökrös Kálmán R19    HU 08-19-74347 7 h     65,87 pont

Tojók:

  1.     Ökrös Kálmán R19    HU 08-50-32153 7 h     76,71 pont

  2.     Ökrös Kálmán R19    HU 09-19-94621 6 h     43,74 pont

  3.     Ökrös Kálmán R19    HU 08-50-32038 5 h     57,39 pont

  4.     Ökrös Kálmán R19    HU 08-19-74402 4 h     49,37 pont

  5.     Győri Zoltán R19    HU-06- 50-19188 4 h     37,72 pont

 Törökszentmiklós és Környéke Tagszövetség 2010. Külföld    

Egyesületi Championgalamb lista rövidtávú utak alapján

  Hímek:

  1.     Ökrös Kálmán R19    HU 09-19-91012 4 h     40,57 pont

  2.     Ökrös Kálmán R19    HU 08-50-32048 3 h     26,27 pont

  3.     Ökrös Kálmán R19    HU 08-19-74347 3 h     23,22 pont

  4.     Ferge Miklós R19    HU 08-50-33482 3 h     21,19 pont

  5.     Ökrös Kálmán R19    HU 08-19-74398 3 h     19,61 pont

Tojók:

  1.     Ökrös Kálmán R19    HU 09-19-91104 3 h     29,03 pont

  2.     Ökrös Kálmán R19    HU 08-50-32153 3 h     27,87 pont

  3.     Ökrös Kálmán R19    HU 09-19-91045 3 h     23,26 pont

  4.     Ökrös Kálmán R19    HU 08-50-32144 3 h     21,06 pont

  5.     Ökrös Kálmán R19    HU 09-19-94621 3 h     19,76 pont

 Törökszentmiklós és Környéke Tagszövetség 2010. Külföld     

Egyesületi Chamiongalamb lista középtávú utak alapján

  Hímek:

  1.     Ökrös Kálmán R19    HU 08-50-32048 5 h     50,20 pont

  2.     Ökrös Kálmán R19    HU 08-19-74347 4 h     40,06 pont

  3.     Ökrös Kálmán R19    HU 09-50-42209 4 h     39,96 pont

  4.     Ökrös Kálmán R19    HU 09-19-91084 4 h     37,88 pont

  5.     Ökrös Kálmán R19    HU 08-50-32017 3 h     42,02 pont

Tojók:

  1.     Ökrös Kálmán R19    HU 08-50-32153 4 h     46,93 pont

  2.     Győri Zoltán R19    HU-06- 50-19188 4 h     37,72 pont

  3.     Győri Zoltán R19    HU-08- 19-66914 3 h     38,80 pont

  4.     Ökrös Kálmán R19    HU 08-50-32038 3 h     35,45 pont

  5.     Ökrös Kálmán R19    HU 09-19-94621 3 h     23,98 pont

 Törökszentmiklós és Környéke Tagszövetség 2010. Külföld    

Egyesületi Chamiongalamb lista hosszútávú utak alapján

  Hímek:

  1.     Ökrös Kálmán R19    HU 08-19-74398 4 h     55,15 pont

  2.     Balogh Tibor  R19 HU-08-19- 74031 4 h 52,49 pont

  3.     Ökrös Kálmán R19    HU 08-50-32019 4 h     49,65 pont

  4.     Ökrös Kálmán R19    HU 08-50-32017 4 h     46,65 pont

 5.  Ökrös Kálmán  R19  HU 08-50-32048 3 h  46,98 pont

 

 

                                                              2010 fiatal verseny eredmények

 

 

Törökszentmiklós és Környéke Tagszövetség 2010. Fiatalok   

Röpcsoport csapatlista minden út 5-ös befutó alapján  Röpcsoport: 1

 

    1.   Pásztor Róbert R01   1. csapat 208,96 pont 20 hely

    2.   Ökrös Kálmán R19   1. csapat 200,72 pont 20 hely

    3.   Ökrös Kálmán R19   2. csapat 195,31 pont 20 hely

    4.   Ökrös Kálmán R19   4. csapat 190,95 pont 20 hely

    5.   Ökrös Kálmán R19   3. csapat 190,16 pont 20 hely

    6.   Pásztor Róbert R01   2. csapat 179,11 pont 19 hely

    7.   Donkó Emil R01 1. csapat 162,42 pont 17 hely

    8.   Tőrös János R19 1. csapat 160,63 pont 17 hely

    9.   Kanyó József R01   1. csapat 157,17 pont 19 hely

   10. Sebestyén Csaba R01   1. csapat 153,57 pont 19 hely

 

 

Törökszentmiklós és Környéke Tagszövetség 2010. Fiatalok   

Egyesületi csapatlista minden út 5-ös befutó alapján

 

    1.   Ökrös Kálmán R19   1. csapat 174,65 pont 19 hely

    2.   Ökrös Kálmán R19   2. csapat 156,34 pont 20 hely

    3.   Ökrös Kálmán R19   3. csapat 151,18 pont 19 hely

    4.   Ökrös Kálmán R19   4. csapat 145,23 pont 18 hely

    5.   Tőrös János R19 1. csapat 123,80 pont 15 hely

    6.   Boros Gyula R19 1. csapat 74,22 pont 11 hely

    7.   Győri Zoltán R19   1. csapat 20,28 pont 3 hely

    8.   Fehér Ferenc R19   1. csapat 19,31 pont 3 hely

 

Törökszentmiklós és Környéke Tagszövetség 2010. Fiatalok   

Egyesületi Championgalamb lista minden út alapján

 

  1.     Ökrös Kálmán R19    HU 10-D-279209 3 h     27,42 pont

  2.     Ökrös Kálmán R19    HU 10-D-310295 3 h     26,11 pont

  </

     

  Elérhetőség/ Contact CLICK

 

     
Névnap
     
Gaby Vandenabeele

Ismét Belgiumban jártam 2010. márciusában,

1 millió dollárt nyert galamb fiából

tudtam magamnak is haza hozni!

     

     
chat
Név:

Üzenet:
:)) :) :@ :? :(( :o :D ;) 8o 8p 8) 8| :( :'( ;D :$
     

                   Katt ! a fotóra

     

     

     

Karácsonyra szép AJÁNDÉK egy Személyre szóló asztrológiai elemzés! Kinyomtatva és bekötve örök emlék marad!    *****    ***MUNKALEHETÕSÉG!*** Új cég, új lehetõség, ingyenes regisztráció! Ugye tudod, mit jelent elsõk között lenni...?!    *****    A legfrissebb videojátékokról olvashatsz híreket! Elemezzük a Call of Duty sorozat legújabb részét World War II    *****    A RENDKÍVÜLI horoszkóp akciók Karácsonyig tartanak,most rendelj saját illetve szeretteid részére elemzéseket. Kattints    *****    Blog, Videojátékok, Szórakozás, Technika! Call of Duty: WWII és sok más!    *****    Légy te is egy Új Márka Elsõ tagjai között ahol Azonnali 28%haszonhoz juthatsz!Részletek:huncalifeandme@gmail.com    *****    Nyerj akár 1 millió forint értékû bitcoint. A játék ingyenes.    *****    Tudtátok, hogy a Csiga-biga gyerekdalban eredetileg szó sincs tûzrõl?    *****    LEGYÉL FARMASI TANÁCSADÓ VAGY VEZETÕ! OTTHONI MUNKA, MAGAS KERESETI LEHETÕSÉGGEL! HA MOST CSATLAKOZOL, MÉG NYERHETSZ IS!    *****    Mi mennyi 2018 - Árak, változások 2018 - minimálbér, családi pótlék, adókedvezmények 2018    *****    Légy te is a Farmasi csapaom tagja!!!    *****    Születési,baba,hold horoszkóp,elõrejelzés,párkapcsolati elemzés,fogamzási képlet! Ingyenes tanácsadás!Várlak!Kattints!    *****    A Dynasty és a TVD 8.évadából megismert színésznõ, Nathalie Kelley elsõ hazai rajongói lapja. KATT! KATT! KATT!    *****    WISE-VOGUE | SZISSZ ÉS KLAU BEAUTY-FASHION BLOGJA TERMÉKTESZTEKKEL, TIPPEKKEL, ÖTLETEKKEL A MINDENNAPOKRA // WISE-VOGUE    *****    Charmed - Új külsõ - Még több tartalom - Még több információ, érdekesség - CHARMED - Bûbájos boszorkák - Varázslat - Cha    *****    Karácsonyra AJÁNDÉKOZZ szeretteidnek, barátaidnak SZEMÉLYRE SZÓLÓ HOROSZKÓP ELEMZÉST 3 ÉVES ELÕREJELZÉSSEL!    *****    Szerinted melyik könyvet kellene elolvasnom? Melyik film érdemes arra, hogy megnézzem? - Mementoim.Blogspot.hu    *****    Születési horoszkóp + 3 év elõrejelzés + Felszálló holdcsomópont,Chiron, Lilith 2000 Ft. + ingyenes konzultáció. Most!    *****    Szerinted melyik könyvet kellene elolvasnom? Melyik film érdemes arra, hogy megnézzem? - Mementoim.Blogspot.hu    *****    Exkluzív Karácsonyi Ajándékok - Exkluzív Karácsonyi Ajándékok - Exkluzív Karácsonyi Ajándékok